5,890 companies found in Sibiu. Total revenue: €7.0B. Average health score: 49/100.
Data last updated:
| Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client) | 9 |
| Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate | 7 |
| Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale | 5 |
| Transporturi rutiere de marfuri | 4 |
| Activitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari | 3 |
| financial services | 3 |
| Activitati de consultanta in tehnologia informatiei | 3 |
| Activitati de contabilitate si audit financiar, consultanta in domeniul fiscal | 3 |
| Agentii imobiliare | 3 |
| Dezvoltare (promovare) imobiliara | 3 |
| # | Company | Revenue | Employees | Score |
|---|---|---|---|---|
| 1 | blockchain crypto summit romania | 2.9B | 20,000 | 80 |
| 2 | CiS automotive SRL | 369.6M | 350 | 70 |
| 3 | visma software srl | 363.5M | 7,500 | 70 |
| 4 | S.C. TURSIB S.A. | 236.8M | 350 | 70 |
| 5 | RETRASIB member of SGB-SMIT Group | 177.3M | 350 | 70 |
| 6 | COMPA SA Fabricarea altor piese si accesorii pentru autoveh | 155.1M | 1,792 | 65 |
| 7 | metropolitanlife romania | 126.1M | 3,000 | -- |
| 8 | BRANDL-RO | 110.5M | 350 | 70 |
| 9 | formel d românia s.r.l. | 110.5M | 350 | 70 |
| 10 | FLARO PROD | 80.1M | 350 | 60 |
| 11 | BMI Romania | 74.6M | 125 | 60 |
| 12 | ambient sa Comert cu ridicata al materialului lemnos si al ma | 72.5M | 350 | 60 |
| 13 | HARTING RO AUTOMOTIVE SRL Fabricarea de echipamente electrice si electronice | 71.6M | 747 | 65 |
| 14 | Somarest SRL Fabricarea incaltamintei | 71.0M | 917 | 65 |
| 15 | Logistream Group | 67.2M | 125 | 60 |
| 16 | Kendrion Automotive (Sibiu) SRL Fabricarea subansamblurilor electronice (module) | 59.6M | 378 | -- |
| 17 | RUD Florian Rieger | 51.6M | 125 | 60 |
| 18 | MOARA CIBIN SA Fabricarea produselor de morarit | 50.0M | 427 | 65 |
| 19 | Tender Service Romania (licitatie-publica.ro) | 46.2M | 350 | 60 |
| 20 | HENDRICKSON ROMANIA SRL Fabricarea altor piese si accesorii pentru autoveh | 42.2M | 340 | 65 |
| 21 | ROLLFAST | 31.7M | 30 | 60 |
| 22 | PlastoSib | 31.7M | 30 | 60 |
| 23 | fulfillmentmax | 29.8M | 30 | 60 |
| 24 | acz smartmobile | 29.8M | 30 | 60 |
| 25 | PREMIUM Group of Companies | 26.6M | 125 | 60 |
| 26 | Hilton Hotel Sibiu | 26.6M | 125 | 60 |
| 27 | Hotel Golden Tulip Ana Tower Sibiu | 26.6M | 125 | 60 |
| 28 | SC AUSTRIAN ENGINEERING SRL / ICS TOPO LAND EST SRL / ICS TPL Engineering SRL/ TOPOLAND INDIA | 25.9M | 125 | 60 |
| 29 | ATERM Mediaș | 25.9M | 125 | 60 |
| 30 | CONLAN | 25.9M | 125 | 60 |
| 31 | EXPERTAROM FOOD INGREDIENTS SRL Fabricarea altor produse alimentare n.c.a. | 25.6M | 283 | 65 |
| 32 | Industrial Software | 25.2M | 125 | 60 |
| 33 | Team Space | 25.2M | 125 | 60 |
| 34 | Ropardo - Software Engineering | 25.2M | 125 | 60 |
| 35 | TOTAL NSA AG CONSTRUCT SRL Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale s | 22.6M | 125 | -- |
| 36 | SSIF Carpatica Invest SA | 21.9M | 125 | 60 |
| 37 | SAM Transport | 20.3M | 30 | 60 |
| 38 | EVOLOAD | 20.3M | 30 | 60 |
| 39 | Energo-Star | 19.6M | 30 | 60 |
| 40 | SmartBill | 19.0M | 125 | 60 |
| 41 | NICOLAUS COM SRL Transporturi rutiere de marfuri | 18.2M | 112 | 65 |
| 42 | echipa solutii & servicii it sobis | 18.1M | 125 | 60 |
| 43 | ISC BUSINESS TECHNOLOGY | 17.9M | 125 | 60 |
| 44 | MobileRecharge.com | 17.7M | 125 | 60 |
| 45 | optima grup investment | 17.3M | 125 | 60 |
| 46 | NOVARION - Xperience The Future | 17.3M | 125 | 60 |
| 47 | profelis c&v srl Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare | 16.6M | 5 | -- |
| 48 | Romanian-German University of Sibiu | 16.1M | 125 | 60 |
| 49 | CSİ Logistic Romania | 16.1M | 30 | 60 |
| 50 | phi - emc pro | 16.0M | 125 | 60 |
| 51 | S.C. Euroconf S.A. | 15.6M | 350 | 60 |
| 52 | Alan Trade | 13.4M | 350 | -- |
| 53 | Automecanica Mobility | 13.4M | 350 | -- |
| 54 | Web-Focus | 12.7M | 125 | 60 |
| 55 | Nearshore Romania | 12.7M | 125 | 60 |
| 56 | SC PRECISA SRL | 12.4M | 30 | 60 |
| 57 | PRO MEAT DISTRIB SRL Comert cu ridicata al carnii si produselor din car | 12.1M | 12 | 65 |
| 58 | israeli krav maga institute romania | 12.1M | 125 | 60 |
| 59 | PHOENIX MECANO PLASTIC SRL Fabricarea placilor, foliilor, tuburilor si profil | 12.1M | 168 | 65 |
| 60 | Tello | 10.9M | 77 | 60 |
| 61 | Polisano Pharmaceuticals | 10.1M | 125 | 60 |
| 62 | Automation Center | 9.8M | 30 | 50 |
| 63 | ELECTROMONTAJ CARPATI SA Lucrari de constructii a proiectelor utilitare pen | 8.7M | 165 | 65 |
| 64 | ONROAD CAR SRL Comert cu autoturisme si autovehicule usoare (sub | 8.2M | 3 | 65 |
| 65 | SC GENSAN SRL - POLICLINICA ASTRA | 8.1M | 30 | 50 |
| 66 | Centrul Medical Medsana Vest Sibiu | 8.1M | 30 | 50 |
| 67 | CEMIX Romania SRL Comert cu ridicata al materialului lemnos si al ma | 7.9M | 17 | -- |
| 68 | SC Simerom S.A. | 7.6M | 30 | 50 |
| 69 | visto international | 7.5M | 30 | 50 |
| 70 | PACONSTRUCT SRL Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale s | 7.5M | 23 | -- |
| 71 | Autohaus Huber SRL Comert cu autoturisme si autovehicule usoare (sub | 7.5M | 38 | -- |
| 72 | Medical Corp SRL | 7.3M | 30 | 50 |
| 73 | Styria Arcuri S.A. | 7.3M | 30 | 50 |
| 74 | medialcare24 | 7.2M | 30 | 50 |
| 75 | prodekor | 6.9M | 30 | 50 |
| 76 | Green Seiro | 6.8M | 30 | 50 |
| 77 | Revista Capital Cultural | 6.5M | 30 | 50 |
| 78 | MERCURE SIBIU AIRPORT | 6.4M | 30 | 50 |
| 79 | Hermanns Hotel Sibiu | 6.4M | 30 | 50 |
| 80 | SC ARMAX GAZ SA Fabricarea de constructii metalice si parti compon | 6.3M | 125 | -- |
| 81 | service conf | 6.2M | 30 | 50 |
| 82 | DMX Construction | 6.2M | 30 | 50 |
| 83 | Arkon Line Construct | 6.2M | 30 | 50 |
| 84 | Metalcar SA Sibiu | 6.2M | 30 | 50 |
| 85 | Modular Plus Romania | 6.2M | 30 | 50 |
| 86 | Retter Projectmanagement | 6.2M | 30 | 50 |
| 87 | Decebal Brothers | 6.2M | 30 | 50 |
| 88 | INSTAL GRUP | 6.2M | 30 | 50 |
| 89 | ASG (Aleman Software Group) | 6.1M | 30 | 50 |
| 90 | TimeLine Business Systems Romania | 6.1M | 30 | 50 |
| 91 | Dive Software | 6.1M | 30 | 50 |
| 92 | Quantum Alchemy Group | 6.1M | 30 | 50 |
| 93 | Agile Freaks | 6.1M | 30 | 50 |
| 94 | TNT Computers | 6.1M | 30 | 50 |
| 95 | Eventya | 6.1M | 30 | 50 |
| 96 | Nerds.sh | 6.1M | 30 | 50 |
| 97 | Ortopedica | 5.7M | 125 | -- |
| 98 | sc tolga srl Comert cu ridicata al altor produse intermediare | 5.6M | 30 | -- |
| 99 | GONG Theatre | 5.6M | 30 | 50 |
| 100 | MINORONZONI SRL BERGAMO SUCURSALA SIBIU Fabricarea articolelor de voiaj si marochinarie si | 5.5M | 195 | -- |
Get the complete dataset for 5,890 companies in Sibiu, Romania — including revenue, employees, score, and contact details.
Browse Data Shop →