| 1 | INTERAGROS, a. s. | €330.0M | -- | 57 |
| 2 | VUJE, a.s. | €147.7M | -- | 57 |
| 3 | Johns Manville Slovakia, a.s. | €130.6M | -- | 57 |
| 4 | ŽOS Trnava, a.s. | €81.7M | -- | 57 |
| 5 | Metalimpex Slovakia, s.r.o. | €80.0M | -- | -- |
| 6 | pyronova is slovakia, s.r.o. | €52.9M | 350 | 60 |
| 7 | lycos malt | €50.8M | 125 | 60 |
| 8 | Mars SR, kom. spol. | €41.4M | -- | -- |
| 9 | PYRONOVA Group | €40.3M | 350 | 60 |
| 10 | Materiálovotechnologická fakulta STU so sídlom v Trnave | €40.1M | 350 | 60 |
| 11 | Cargo Wagon, a.s. | €35.7M | -- | 57 |
| 12 | Empark Trnava | €34.3M | 125 | 60 |
| 13 | Tender Service Group | €33.2M | 350 | 60 |
| 14 | CitySys | €31.1M | 350 | 60 |
| 15 | STM POWER a.s. | €29.2M | 125 | 60 |
| 16 | TIGEL, s.r.o. | €27.4M | 125 | 60 |
| 17 | Lycos Malt s.r.o. | €25.7M | -- | 60 |
| 18 | DIAND TRADE | €24.8M | 125 | 60 |
| 19 | Alro Slovakia | €24.8M | 125 | 60 |
| 20 | Ecohome Services | €23.8M | 350 | 60 |
| 21 | TIMAC AGRO SLOVAKIA s.r.o. | €23.0M | 30 | 60 |
| 22 | Yellow Express, s.r.o. | €22.5M | 125 | 60 |
| 23 | mylife slovensko, a.s. | €21.0M | 350 | 60 |
| 24 | SLOV-DEPO, s.r.o. | €20.3M | -- | -- |
| 25 | RLS Retail Logistics Service Trnava s.r.o. | €20.0M | -- | -- |
| 26 | CS, s.r.o. | €19.2M | -- | -- |
| 27 | pyronova ltd. | €18.0M | 350 | 60 |
| 28 | Perfora s.r.o. | €17.8M | 30 | 60 |
| 29 | Vomet s.r.o. | €17.8M | 30 | 60 |
| 30 | Rigips Slovensko | €17.8M | 30 | 60 |
| 31 | KLARTEC, spol. s r.o. | €17.8M | 30 | 60 |
| 32 | empea, s.r.o. | €16.0M | 125 | 60 |
| 33 | Carl Zeiss Slovakia, s. r. o. | €15.4M | -- | -- |
| 34 | optotune sk | €15.3M | 125 | 60 |
| 35 | Institute for Global Health and Epidemiology (IGHE), Trnava University | €14.3M | 125 | 60 |
| 36 | súkromná škola besst | €14.3M | 125 | 60 |
| 37 | Faculty of Mass Media Communication, University of Ss. Cyril and Methodius in Trnava | €14.3M | 125 | 60 |
| 38 | stredná odborná škola elektrotechnická trnava | €14.3M | 125 | 60 |
| 39 | REGIONPRESS, s.r.o. | €13.1M | -- | 57 |
| 40 | REAKTORTEST, s.r.o. | €12.4M | -- | -- |
| 41 | CARGO GROUP SLOVAKIA s.r.o. | €12.2M | 30 | 60 |
| 42 | Ecosam Fulfillment Group | €12.2M | 30 | 60 |
| 43 | trnavska nad, a.s. | €12.0M | 125 | 60 |
| 44 | WorkSys | €11.8M | 125 | 60 |
| 45 | Marelli Global Business Services Europe s. r. o. | €10.8M | -- | -- |
| 46 | TG-Toman Group, spol. s r.o. | €10.8M | 30 | 60 |
| 47 | Trnavská NAD, a.s. | €10.3M | -- | 57 |
| 48 | Mutti, s.r.o. | €10.3M | -- | -- |
| 49 | WINFA, s.r.o. | €10.2M | -- | 57 |
| 50 | STABIL spol. s r.o. | €9.8M | -- | -- |
| 51 | REKU - Slovakia, spol. s r.o. | €9.7M | -- | -- |
| 52 | Sea Sky Logistics s.r.o. | €9.6M | -- | -- |
| 53 | REVOL TT Consulting s. r. o. | €9.6M | -- | -- |
| 54 | Trnava Electronics And Manufacturing Services s. r. o. | €9.5M | -- | -- |
| 55 | SOLARNY DOM, s.r.o. | €9.3M | -- | 60 |
| 56 | L.A.D. plus, s. r. o. | €9.1M | -- | -- |
| 57 | STAS - stavby a sanácie s.r.o. | €9.1M | -- | -- |
| 58 | Lavaton s.r.o. | €8.7M | -- | -- |
| 59 | MOKOŠÁK s.r.o. | €7.6M | -- | -- |
| 60 | Agentúra S + L s.r.o. | €7.2M | -- | -- |
| 61 | KTP Group s.r.o. | €7.0M | 30 | 50 |
| 62 | Polieco Slovakia S.r.o. | €6.9M | 30 | 50 |
| 63 | Bio Energy Solutions, a.s. | €6.8M | 30 | 50 |
| 64 | TIP-TOP Services s.r.o. | €6.8M | -- | -- |
| 65 | WaterRows | €6.6M | 30 | 50 |
| 66 | everifin | €6.3M | 30 | 50 |
| 67 | YMS, a.s. | €6.0M | -- | 60 |
| 68 | SUPRATEK s.r.o. | €6.0M | 30 | 50 |
| 69 | Lignofer s.r.o. | €6.0M | 30 | 50 |
| 70 | Herbert Syrups | €6.0M | 30 | 50 |
| 71 | Potraviny Žabka SK | €6.0M | 30 | 50 |
| 72 | BEGAM, spol. s r.o. | €5.9M | 30 | 50 |
| 73 | Bavaria TT, BMW | €5.9M | 30 | 50 |
| 74 | Spolok sv. Vojtecha - VOJTECH spol. s r.o. | €5.8M | -- | -- |
| 75 | ŽELOS, spol. s r.o. | €5.7M | -- | 57 |
| 76 | easy check - stk trnava | €5.7M | 30 | 50 |
| 77 | Elektronika Slovensko, A.S. | €5.7M | 30 | 50 |
| 78 | LEDCO s.r.o. | €5.7M | 30 | 50 |
| 79 | NADOK, s.r.o. | €5.6M | -- | -- |
| 80 | Radaflex, s.r.o. | €5.5M | -- | -- |
| 81 | Donau farm Semat, a.s. | €5.4M | -- | 57 |
| 82 | Schavemaker Slovakia s. r. o. | €5.4M | -- | -- |
| 83 | SNEF Slovensko s.r.o. | €5.4M | -- | -- |
| 84 | Capgemini Engineering Slovakia | €5.2M | 30 | 50 |
| 85 | Shebo Winery Trade s.r.o. | €5.2M | -- | -- |
| 86 | ABmerit Ltd. - nuclear science and software | €5.1M | 30 | 50 |
| 87 | Korner Business Intelligence | €5.1M | 30 | 50 |
| 88 | techkon | €4.5M | 30 | 50 |
| 89 | ENVI-RECYCLING PLAST, s. r. o. | €4.5M | -- | -- |
| 90 | CBWEE Europe s. r. o. | €4.4M | -- | -- |
| 91 | DIVUS GAME, s.r.o. | €4.3M | -- | -- |
| 92 | JJ 25, s.r.o. | €4.2M | -- | -- |
| 93 | Amikov job SK, s.r.o. | €4.1M | -- | -- |
| 94 | Refri Slovensko, s.r.o. | €4.1M | -- | 57 |
| 95 | GCT Glass and Crystal Trading s.r.o. | €4.0M | -- | -- |
| 96 | Design-Factory | €3.8M | 30 | 50 |
| 97 | ADLER Plus, s.r.o. | €3.6M | -- | -- |
| 98 | PEEM Slovakia s.r.o. | €3.5M | 30 | 50 |
| 99 | MS Group Solution & Networking s.r.o | €3.5M | 30 | 50 |
| 100 | POBEST, s.r.o. | €3.5M | 30 | 50 |