| 1 | PETROLTRANS, a.s. | €619.4M | -- | 60 |
| 2 | LUNYS, s.r.o. | €137.7M | -- | 60 |
| 3 | STIGA Slovakia, s.r.o. | €82.4M | -- | -- |
| 4 | Immergas Europe s.r.o. | €67.7M | -- | -- |
| 5 | Baliarne obchodu, a. s. Poprad | €44.8M | -- | 57 |
| 6 | Schüle Slovakia, s.r.o. | €42.4M | -- | 60 |
| 7 | AIR-TRANSPORT EUROPE, s.r.o. | €29.6M | -- | 57 |
| 8 | Aureola s.r.o. | €28.8M | -- | -- |
| 9 | MEDIAPRESS Poprad, spol. s r.o. | €27.9M | -- | -- |
| 10 | PRIMA SOLE COMPONENTS SLOVAKIA, s. r. o. | €26.5M | -- | -- |
| 11 | AUTONOVA, s.r.o. | €19.3M | -- | 60 |
| 12 | arprog, akciová spoločnosť poprad | €18.9M | 125 | 60 |
| 13 | ADUS Slovakia | €18.0M | 125 | 60 |
| 14 | Popradská energetická spoločnosť, s.r.o. | €13.7M | -- | -- |
| 15 | AQUAPARK Poprad, s.r.o. | €12.6M | -- | 57 |
| 16 | Tegel s. r. o. | €12.4M | -- | -- |
| 17 | SCAMETATRA, a.s. | €11.4M | -- | -- |
| 18 | Evolit Slovakia | €11.1M | 125 | 60 |
| 19 | Zinc Euro,a.s. | €9.8M | -- | 57 |
| 20 | DIAMON Slovakia, s.r.o. | €9.4M | -- | -- |
| 21 | FABORY - SLOVAKIA, s.r.o. | €8.8M | -- | -- |
| 22 | Rallye Tatry Slovakia | €8.0M | 350 | 50 |
| 23 | CORA GEO, s. r. o. | €7.9M | -- | 57 |
| 24 | PSS Slovakia s. r. o. | €7.9M | -- | -- |
| 25 | Podtatranská vodárenská spoločnosť, a.s. | €7.5M | -- | 57 |
| 26 | certua | €7.5M | 125 | 50 |
| 27 | UNICOL, s. r. o. | €6.9M | 30 | 50 |
| 28 | PASELL SLOVAKIA s.r.o. | €6.6M | -- | -- |
| 29 | W-matic, s.r.o. | €6.4M | -- | -- |
| 30 | ŠetriSova | €6.3M | 30 | 50 |
| 31 | J.R.G. s.r.o. | €6.1M | -- | -- |
| 32 | Slovenská autobusová doprava Poprad, akciová spoločnosť | €6.0M | -- | 57 |
| 33 | Profituning s.r.o. | €5.9M | 30 | 50 |
| 34 | LIGUM, spol. s r.o. | €5.6M | -- | -- |
| 35 | TRUCK TATRY, s.r.o. | €5.5M | -- | -- |
| 36 | ORION TIP jasná hviezda tipovania | €4.9M | 30 | 50 |
| 37 | BOOM SNACKS SLOVAKIA s.r.o. | €4.7M | -- | -- |
| 38 | karki | €4.5M | 30 | 50 |
| 39 | TATRAMAT QUASAR akciová spoločnosť Poprad | €4.5M | -- | -- |
| 40 | TATRAMAT, akciová spoločnosť | €4.3M | -- | 57 |
| 41 | Letisko Poprad - Tatry, a.s. | €4.0M | -- | 57 |
| 42 | SATMO s.r.o. | €3.8M | -- | -- |
| 43 | Z&H Lean, s. r. o. | €3.7M | -- | -- |
| 44 | Europlant šľachtiteľská spol. s r.o. | €3.7M | -- | -- |
| 45 | Metro ON/AI Line | €3.5M | 30 | 50 |
| 46 | BEPAX, s.r.o. | €3.4M | -- | -- |
| 47 | LAJMEX SLOVAKIA TRADING, spol. s r.o. | €3.2M | -- | -- |
| 48 | CREANET, a.s. | €2.8M | 30 | 50 |
| 49 | ADUS Technologies | €2.8M | 30 | 50 |
| 50 | CleverSoft, s.r.o. | €2.8M | 30 | 50 |
| 51 | DataX Computing, spol. s r. o. | €2.7M | 30 | 50 |
| 52 | Snowstav s.r.o. | €2.4M | -- | -- |
| 53 | LONIK, s.r.o. | €2.3M | -- | -- |
| 54 | LUMI TATRY SLOVAKIA, s.r.o. | €2.2M | -- | -- |
| 55 | ŠATEX SLOVAKIA, s.r.o. | €2.1M | -- | -- |
| 56 | phillip.city | €2.1M | 30 | 50 |
| 57 | VND s.r.o. | €2.1M | 5 | 50 |
| 58 | divique s.r.o. | €2.1M | 5 | 50 |
| 59 | mabets.sk | €2.0M | 5 | 50 |
| 60 | Norwit Slovakia | €2.0M | 30 | 50 |
| 61 | MAJORITY, s.r.o. | €2.0M | -- | -- |
| 62 | ZEMEDAR, s.r.o. | €1.9M | -- | -- |
| 63 | ASTRA Rail Project s.r.o. | €1.8M | -- | -- |
| 64 | metro rock line 2024 | €1.6M | 30 | 50 |
| 65 | Welcome, spol. s r.o. | €1.3M | -- | -- |
| 66 | wish food | €1.2M | 30 | 50 |
| 67 | MBM Tatry, s.r.o. | €1.2M | -- | -- |
| 68 | SL TIP, s.r.o. | €1.1M | -- | -- |
| 69 | EcoFlip.io | €1.1M | 5 | 50 |
| 70 | SWISS TRANSPORT, s. r. o. | €950K | -- | -- |
| 71 | Intension Software | €851K | 5 | 40 |
| 72 | TECHSOFT s.r.o. | €851K | 5 | 40 |
| 73 | RB Team | €851K | 5 | 40 |
| 74 | KORDES Poprad,s.r.o. | €755K | 5 | 40 |
| 75 | PRAKTIK PJ s.r.o. | €754K | -- | -- |
| 76 | ToPP Car Rental s. r. o. | €687K | -- | -- |
| 77 | PPSECURITY,s.r.o. | €651K | -- | -- |
| 78 | crewnet s.r.o. | €649K | 30 | 40 |
| 79 | Darian | €627K | 5 | 40 |
| 80 | Bold Human | €627K | 5 | 40 |
| 81 | Lesmír o.z. | €572K | 5 | 40 |
| 82 | roboskillz academy | €572K | 5 | 40 |
| 83 | reportmedia | €553K | 30 | 40 |
| 84 | globalvea investment | €553K | 30 | 40 |
| 85 | MARLOP s.r.o. | €548K | 5 | 40 |
| 86 | inspire design s.r.o | €512K | 5 | 40 |
| 87 | TRYNET | €473K | 5 | 40 |
| 88 | Blockchain Slovakia, o.z. | €473K | 5 | 40 |
| 89 | HORECA GROUP | €473K | 5 | 40 |
| 90 | RECO Computer | €473K | 5 | 40 |
| 91 | Originals, s.r.o. | €473K | 5 | 40 |
| 92 | edi | €473K | 5 | 40 |
| 93 | Grapph | €473K | 5 | 40 |
| 94 | CODEA s.r.o. | €473K | 5 | 40 |
| 95 | development labs | €465K | 5 | 40 |
| 96 | incense soul | €465K | 5 | 40 |
| 97 | ASP Solutions, s.r.o. | €444K | 5 | 40 |
| 98 | eIoT s.r.o. | €444K | 5 | 40 |
| 99 | TIK-TRANS s. r. o. | €418K | -- | -- |
| 100 | hydrogrow slovakia | €372K | 5 | 40 |