| 1 | Ema Home | €306.3M | 30 | 70 | B |
| 2 | Roklen | €241.7M | 30 | 70 | B |
| 3 | VKFinance | €241.7M | 30 | 70 | B |
| 4 | PFJ - První Finanční Jistota, s.r.o. | €241.7M | 30 | 70 | B |
| 5 | TESCOMA, s.r.o. | €76.6M | 350 | 60 | C+ |
| 6 | OBZOR, výrobní družstvo Zlín | €66.5M | 350 | 60 | C+ |
| 7 | GRASPO CZ a.s. | €64.2M | 350 | 60 | C+ |
| 8 | DENCOP lighting, spol. s r.o. | €51.5M | 125 | 60 | C+ |
| 9 | Golden Pocket, s.r.o. | €40.3M | 5 | 60 | C+ |
| 10 | All Day Ventures s.r.o. | €40.3M | 5 | 60 | C+ |
| 11 | Servisní centrum pro panelové, bytové a rodinné domy s.r.o. | €40.3M | 5 | 60 | C+ |
| 12 | Coinwage | €40.3M | 5 | 60 | C+ |
| 13 | Faculty of Management and Economics, Tomas Bata University in Zlin | €40.1M | 350 | 60 | C+ |
| 14 | EFTEC (Czech Republic) | €36.2M | 125 | 60 | C+ |
| 15 | Papirfly Czechia | €33.1M | 350 | 60 | C+ |
| 16 | Switchio by Monet+ | €31.1M | 350 | 60 | C+ |
| 17 | KALINA industries s.r.o. | €29.2M | 125 | 60 | C+ |
| 18 | ZPS-FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s. | €29.2M | 125 | 60 | C+ |
| 19 | FLOW TECH, s.r.o. Zlín | €29.2M | 125 | 60 | C+ |
| 20 | JELÍNEK-TRADING | €28.6M | 125 | 60 | C+ |
| 21 | Gamester.cz | €25.0M | 5 | 60 | C+ |
| 22 | Mevi-CZ | €25.0M | 125 | 60 | C+ |
| 23 | Obchodní akademie Tomáše Bati a VOŠE Zlín | €23.0M | 30 | 60 | C+ |
| 24 | GOLDEN APPLE CINEMA a.s. | €20.3M | 125 | 60 | C+ |
| 25 | PS - MSI, a.s. | €18.9M | 125 | 60 | C+ |
| 26 | Suntel Czech | €14.6M | 125 | 60 | C+ |
| 27 | Faculty of Applied Informatics | €14.3M | 125 | 60 | C+ |
| 28 | ForJobProtect | €12.4M | 30 | 60 | C+ |
| 29 | TECHNODAT Engineering | €11.8M | 125 | 60 | C+ |
| 30 | iBridge | €11.8M | 125 | 60 | C+ |
| 31 | madeo | €11.8M | 125 | 60 | C+ |
| 32 | EMEA s.r.o. | €11.1M | 125 | 60 | C+ |
| 33 | ELKOPLAST CZ | €9.3M | 125 | 50 | C |
| 34 | SONETECH s.r.o. | €6.0M | 30 | 50 | C |
| 35 | Synot Auto - BMW Zlín | €5.9M | 30 | 50 | C |
| 36 | MGM CONTROLLERS | €5.7M | 30 | 50 | C |
| 37 | Supply.do | €5.5M | 30 | 50 | C |
| 38 | B2A - Digital Innovation | €5.1M | 30 | 50 | C |
| 39 | KINO KABARET | €4.9M | 30 | 50 | C |
| 40 | Michlovský – stavební s.r.o. | €4.5M | 30 | 50 | C |
| 41 | PURLIVE, spol. s.r.o. | €4.5M | 30 | 50 | C |
| 42 | Zlínský Barcamp | €4.1M | 125 | 50 | C |
| 43 | MADIO Training Center for Leaders | €4.1M | 125 | 50 | C |
| 44 | APEX DYNAMICS Czech | €3.7M | 30 | 50 | C |
| 45 | Fénix club Zlín | €3.3M | 30 | 50 | C |
| 46 | Journal of Competitiveness | €3.1M | 30 | 50 | C |
| 47 | BitFaktura.cz | €2.8M | 30 | 50 | C |
| 48 | Zákony pro lidi | €2.8M | 30 | 50 | C |
| 49 | iTech21, s.r.o. | €2.8M | 30 | 50 | C |
| 50 | Digitální firmy | €2.8M | 30 | 50 | C |
| 51 | C-LABS R&D s.r.o. | €2.8M | 30 | 50 | C |
| 52 | Navitec systems s.r.o. | €2.8M | 30 | 50 | C |
| 53 | PSWNET ZLIN SRO | €2.8M | 30 | 50 | C |
| 54 | Disruptive Lab s.r.o. | €2.8M | 30 | 50 | C |
| 55 | PRIA SYSTEM | €2.7M | 125 | 50 | C |
| 56 | NG Retail | €2.7M | 30 | 50 | C |
| 57 | Kvasar, spol. s r.o. | €2.7M | 30 | 50 | C |
| 58 | Merkatura s.r.o. | €2.6M | 5 | 50 | C |
| 59 | SMART - obuv Zlín | €2.1M | 5 | 50 | C |
| 60 | REXITE s.r.o. | €2.1M | 5 | 50 | C |
| 61 | DOaS s.r.o. | €2.0M | 5 | 50 | C |
| 62 | Samedaylogistics Czech Republic | €2.0M | 5 | 50 | C |
| 63 | IS Produkce | €2.0M | 30 | 50 | C |
| 64 | Animat Zlin - Department of Animation, Faculty of Multimedia Communitaions in Zlin | €2.0M | 30 | 50 | C |
| 65 | CREAM Investments, s.r.o. | €2.0M | 30 | 50 | C |
| 66 | bez-starostí | €2.0M | 30 | 50 | C |
| 67 | Střední škola Baltaci Zlín | €1.6M | 30 | 50 | C |
| 68 | Centrum kariérového poradenství Zlínského kraje | €1.5M | 30 | 50 | C |
| 69 | Qapline | €1.4M | 5 | 50 | C |
| 70 | Foodys.cz | €1.2M | 5 | 50 | C |
| 71 | HANÁK / ZLÍN | €1.2M | 5 | 50 | C |
| 72 | Jiří Pernica- Plynové pružiny Zlín | €1.2M | 5 | 50 | C |
| 73 | TRA production s.r.o. | €1.2M | 5 | 50 | C |
| 74 | FOODSTR | €1.2M | 5 | 50 | C |
| 75 | Smartplast s.r.o. | €1.1M | 5 | 50 | C |
| 76 | Alkapuri - Water Solutions | €1.1M | 5 | 50 | C |
| 77 | SOLVETECH ENGINEERING | €1.0M | 5 | 40 | D |
| 78 | ISTECH s.r.o. | €1.0M | 5 | 40 | D |
| 79 | Fakulta multimediálních komunikací, Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | €996K | 125 | 40 | D |
| 80 | Havel Engineering | €990K | 5 | 40 | D |
| 81 | Intelio Solutions, s.r.o. | €950K | 5 | 40 | D |
| 82 | AVONET, s.r.o. | €908K | 30 | 40 | D |
| 83 | Technify s.r.o. | €851K | 5 | 40 | D |
| 84 | Mentee | €851K | 5 | 40 | D |
| 85 | ViceVerse | €851K | 5 | 40 | D |
| 86 | Existent Unicorn | €851K | 5 | 40 | D |
| 87 | Develogi | €851K | 5 | 40 | D |
| 88 | storevio | €851K | 5 | 40 | D |
| 89 | Bloxauce | €851K | 5 | 40 | D |
| 90 | CE-PA, spol. s.r.o. | €813K | 30 | 40 | D |
| 91 | PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o. | €813K | 30 | 40 | D |
| 92 | Agentura Devět měsíců s.r.o. | €811K | 5 | 40 | D |
| 93 | GANTE projekt, s.r.o. | €755K | 5 | 40 | D |
| 94 | YU-MONT Company | €755K | 5 | 40 | D |
| 95 | YUGROUP | €755K | 5 | 40 | D |
| 96 | KRBY Jurčák | €755K | 5 | 40 | D |
| 97 | PSG Berani Zlín | €688K | 30 | 40 | D |
| 98 | Vita Sana Club/Vita Sana Apartments&SPA | €688K | 30 | 40 | D |
| 99 | DMD agency, s.r.o. | €649K | 30 | 40 | D |
| 100 | Weboo Marketing & Technology | €649K | 30 | 40 | D |