C
ClimbPartner Int. ApS
● Website: climbpartner.dk
Grade B
↗
Growing
Based on score analysis
< €500K
Revenue (2025)
1-10
Employees (2025)
Negative
Net Income
€521K
Total Assets
B
Grade
Get notified when score changes
Risk Overview
● Revenue: Stable
● Profitability: Loss-making
● Status: active
Key People
Executive data not available. Get Enterprise Report →
Corporate Structure
→ ClimbPartner Int. ApS (this company)
Corporate group data requires LEI. Get Enterprise Report →
Ownership
Legal FormH8VP
Registered Capital€-597,648
Detailed ownership available in Get Enterprise Report →
Certifications & Standards
No certifications on record. Claim this profile to add certifications (ISO 9001, ISO 14001, SOC 2, etc.).
Credit Worthiness
Fair
Acceptable financial standing
Latest News
Loading...
Company Details
| Tax ID / VAT | 40469044 |
| LEI | 6488S99G5XNTS641S922 |
| Legal Form | H8VP |
| Source | gleif.org |
Company Timeline
Last Financial Report2025
Score Updated2026-05-23
Website preview — climbpartner.dk
Financial Summary
| Revenue | < €500K |
| Net Income | Negative |
| Total Assets | €500K - €1M |
| Equity | €500K - €1M |
| Financial Year | 2025 |
Full Financial Report
See what is included in each plan
Exact revenue, profit, employees, 6-year trend, sector benchmark
Company Reviews
No reviews yet. Be the first to review →