R
RE KONSULT AS
Grade B
↗
Growing
Based on score analysis
< €500K
Revenue (2024)
Negative
Net Income
€78K
Total Assets
B
Grade
Get notified when score changes
Risk Overview
● Revenue: Stable
● Profitability: Loss-making
● Status: active
Key People
Executive data not available. Get Enterprise Report →
Corporate Structure
→ RE KONSULT AS (this company)
Corporate group data requires LEI. Get Enterprise Report →
Ownership
Legal FormYI42
Registered Capital€575
Detailed ownership available in Get Enterprise Report →
Certifications & Standards
No certifications on record. Claim this profile to add certifications (ISO 9001, ISO 14001, SOC 2, etc.).
Credit Worthiness
Fair
Acceptable financial standing
Latest News
Loading...
Company Details
| Tax ID / VAT | 933241807 |
| LEI | 984500CB06F46N515916 |
| Legal Form | YI42 |
| Founded | 2024-03-08 |
| Source | gleif.org |
Company Timeline
Founded2024-03-08
Last Financial Report2024
Score Updated2026-05-23
Financial Summary
| Revenue | < €500K |
| Net Income | Negative |
| Total Assets | < €500K |
| Equity | < €500K |
| Financial Year | 2024 |
Full Financial Report
See what is included in each plan
Exact revenue, profit, employees, 6-year trend, sector benchmark
Company Reviews
No reviews yet. Be the first to review →